Dell Servisi Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0541) 459 81 53

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünKızıltoprak Dell Servis ; Günümüzün gelişen teknolojisiyle birlikte insanların bilgisayar kullanımı da giderek artmıştır. Bilgisayar gün içerisinde iş yerlerimizde, okullarımızda veya evlerimizde sık sık kullanmaktayız. Bununla birlikte sık kullanma sonucu kullanmış olduğumuz laptop ve notebooklarımız arızalanabilmektedir. Eğer kullandığınız bilgisayarınız Dell ise Kızıltoprak Dell Servis ile artık hem cebinizdeki paranız hem de bilgisayarınızın tamiri güvende.

Birkaç sene öncesine kadar laptop çok ağır geldiği için herkesin notebooklara yönelmesiyle birlikte kullanımı da çok fazlaydı. Ancak yeterince beklentiyi karşılamaması sonucu piyasada giderek satışlarının azalmasıyla birlikte tamir yerleri de paralel olarak azalmıştır. Notebook kullanan müşterilerimiz de bunun sıkıntısını artık yaşamayacak Kızıltoprak Dell Servislerine notebooklarını getirerek tamir ettirebilecekler.

Bilgisayarlarınızın sadece tamirini değil aynı zamanda kurulum aşamasında da müşteri danışma hattıyla size her türlü hizmeti ücretsiz olarak telefondan verebilen Kızıltoprak Dell Servisi artık telefon rehberinizde yer alacaktır.

0 0 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..