Dell Servisi Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@dellservisiturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi Hergün

✓ Dell Adaptör

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Adaptör Girişi

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Aksesuar

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Alt Kasa

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Anakart

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Batarya

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Dc Jack

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Dvdrw

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Ekran

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Ekran Çerçevesi

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Ekran Kasası

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Klavye

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Üst Kasa

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Lcd Cover

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Lcd Data Kablosu

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Lcd Ekran

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Lcd Panel

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Menteşe

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Pil

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Power Jack

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Şarj Aleti

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Şarj Cihazı

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Şarj Soketi

dell-yedek-parca-demo

✓ Dell Tuş Takımı

dell-yedek-parca-demo

Dell Laptop Yedek Parça

Dell Yedek Parça ; Her bilgisayar firması bilgisayar üretimi yaparken yedek parçalarını da birlikte üretmektedir. Yedek parça üretimi bilgisayarların daha sonra arıza yapması ile değiştirilmesi gereken parçalardır. Bu parçalar Dell markalı ürünler için Dell adaptör, Dell şarj cihazı, Dell anakart, Dell batarya, Dell pil, Dell dvdrw, Dell fan, Dell alt kasa, Dell üst kasa, Dell klavye, Dell tuş takımı, Dell lcd cable, Dell lcd data kablosu, Dell lcd cover, Dell ekran kasası, Dell ekran çerçevesi, Dell lcd ekran, Dell lcd panel, Dell menteşe, Dell power jack, Dell şarj soketi, Dell dc jack ve Dell adaptör girişi olarak sayılabilir. Cihazların iç kısmında ve dış kısmında arıza yapan parçalar genellikle tamir edilerek değil değişim yapılarak Dell Yedek Parça hizmeti veren firmamız tarafından yapılmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir oldukları için bilgisayar kullanıcıları tarafından çoklukla tercih edilmektedir. Cihazların tercih edilmesindeki neden veri taşıma işleminin bu bilgisayarlar ile daha kolay yapılmasıdır. Öğrenciler derslerini, eğlence için bilgisayar kullananlar oyunlarını ve filmlerini rahatlıkla bu bilgisayarlarda taşıyabilirler.

Dell Yedek Parça satışı yapan bir firma olduğu gibi, tamir ve bakım hizmeti de vermektedir. Tamir ve bakım hizmetlerimizden faydalanmak, bilgisayarlarınız için destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda çoklukla görülen arızalar, ekran lekeleri, ekran kırıkları, ölü pikseller, anakart arızaları, menteşe kırıkları, klavye arızaları, klavye tuş eksiklikleri ve ram arızaları olarak sayılabilir. Bu arızaların tümünde mutlaka parça değişimine gidilmelidir. Bilgisayarların kendini ani olarak durdurması ve hiç çalışmaması cihazın anakartında arıza olduğunu gösterebilir. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda en fazla görülen arızalardandır. Bu arıza bilgisayarlarda görüldüğünde kesinlikle anakartın tamamen değişmesi gereklidir. Anakart değişimi her bir bilgisayar için kendi markası adı altında seçim yapılarak değiştirilmelidir. Dell Yedek Parça satışı yapan firmamız anakart değişimi de yapmaktadır. Anakart değişimi ihtiyaçlarınız için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz her bakım ve onarım işlemi sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti belgesi süresi sunmaktayız.

Dell Servis Orjinal Yedek Parça Siparişleri , Tarafınıza en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Dell Laptop Adaptör ; Batarya şarj etme sistemi ile çalışan son nesil cihazlar için adaptörler oldukça fazla önemlidir. Her bir cep telefonu, notebook ve laptopun kendi adaptörü kendine özeldir. Çalışma sistemi batarya ile olan bu cihazlar şarj edilmedikleri sürece çalışmazlar. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak masaüstü bilgisayarlar yerine de kullanılmaya başlanmıştır. Notebook bilgisayarlar laptop bilgisayarlardan biraz daha küçük olup çanta içinde taşınabilir. Veri alışverişinin de daha iyi yapıldığı bu cihazlar, taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Dell laptop adaptör satışı yapan bir firma olarak, notebook ve laptop bilgisayarların arıza yapan adaptörlerini birebir aynı marka ve model adaptörler ile yeniliyoruz. Notebook bilgisayarlarda çok daha uzun bir süre cihazları kullanmak için cihazların şarj etme sistemini tamamen bitme ve şarj etme gibi ayarlamak gereklidir. Dell laptop adaptör servisi olarak notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri de yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de şarj yeri girişi arızalarıdır. Bu arıza çeşidi cihazlarda oluştuğunda cihazın bazı zamanlarda adaptörünün bozulduğu zannedilir. Yüksek maliyetli arızalardan birisi olan şarj yeri arızaları öncelikli olarak tespit edilebilmesi için cihaz adaptörünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmesi gereklidir. Dell laptop adaptör tamiri mümkün olmadığından yenisi ile değiştirilmesi gereklidir. Şarj yeri arızalarında adaptör kontrolünden sonra şarj yeri arızasının olup olmadığı kontrol edilir. Notebook bilgisayarlarda görülen arızalardan birisi de, ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları arızaları her zaman değişim yapılarak tamir edilebilir arıza çeşitleridir. Tamir edilerek ekran kırıklarının iyileştirilme yolu kesinlikle yoktur. Laptop ve notebook bilgisayarlarda ekrana ait arızalardan birisi de cihazın ekranında oluşan lekelerdir. Cihaz ekranında oluşan lekeler ekran altında olan bir takım sorunların veya ekran altında oluşan bazı ekrana yansımasından dolayıdır. Baskı yaparak ekrana kararmaların çarpması sonucunda mutlaka cihazın iç kısmına bakılmalı ve bu şekilde tamir yapılması gereklidir.

Dell Laptop Batarya ; Notebook ve laptop bilgisayarlarda adaptör ve bataryanın önemi oldukça büyüktür. Notebook ve laptop bilgisayarlarda batarya adaptör ile şarj edilerek kullanılmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda batarya arıza yaptığına bilgisayarın çalışmayı tamamen durdurması ve batarya birebir yeni olan batarya ile değiştirilene kadar çalışmaması normaldir. Bir cihaz çalışmayı tamamen durdurduktan sonra adaptörün arızalı olup olmadığı kontrol edilir eğer adaptör arızalı değil ise bataryanın bitmiş veya arızalı olduğu kanaatine varılabilir. Dell laptop batarya servisi olarak notebook ve laptoplarda her marka ve her model için batarya değişimi yapılmaktadır. Notebook ve laptop bataryalarda batarya ömrü tamamlandıktan sonra bataryayı tekrar tekrar kullanmak cihazın başka parçalarına zarar verebilir. Batarya değişimi yapılırken bir bilgisayarın modeli ve markası ile yeni takılacak olan bataryanın aynı olmasına dikkat edilmesi gereklidir. Notebook bilgisayarlar laptop bilgisayarlardan küçük ebatlı oldukları için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Notebook cihazların göstermiş olduğu arızalar birbirinden farklılık göstermektedir. Bu arızaların oluşumunda genellikle kullanıcı hataları bulunmaktadır.

Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızalar bilgisayar üretici firmalar tarafından kesinlikle kabul edilmez. Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hataları genellikle cihazlar taşınabilir olduğu için cihazların düşürülerek zarar görmesinden dolayı oluşmaktadır. Dell laptop batarya servisi olarak yere düşen bilgisayarlarda sıklıkla oluşan arızaların ekran kırıkları, anakart arızaları, şarj girişi arızaları ve kasa kırıkları olduğunu söyleyebiliriz. Cihazlarda oluşan bu arızalar Dell laptop batarya servis firmamızda uzman laptop tamir ve bakım elemanlarımız tarafından tamir edilmektedir. Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız sizlere kargo sistemi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi olan ekran arızaları kullanıcıların bilgisayarlarını tamamen durdurmasa da, cihazları kullanan kişilerin tam olarak çalışamamalarına neden olmaktadır. Bunun nedeni genellikle küçük bir leke şeklinde başlayan ekran lekesi arızalarının daha sonradan tüm ekrana yayılarak izlenilen video, yazılan yazı ve resimlerin rahat bir şekilde görülememesine neden olabilir. Ekran lekeleri laptop servisi firmamız tarafından hızlı bir şekilde tamir edilebilir arıza çeşitlerinden birisidir.

Dell Laptop Lcd Ekran ; LCD ekran notebook ve laptoplar son zamanlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Taşınabilir olması bu cihazların masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmasına neden olmaktadır. Taşınabilir olduğundan cihazlar dış alanlarda, okullarda ve her alanda istenildiği gibi kullanılmaktadır. Dell laptop lcd ekran değişim firması olarak siz değerli müşterilerimize laptop ve notebook tamir ve bakım işlemleri için destek vermekteyiz. Notebook ve laptop arızaları çoğu kez kullanıcı hatalarından dolayı oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızalar üretici firmalar tarafından hiçbir şekilde garanti altına alınmamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından dolayı görülen arıza çeşitleri; anakart arızaları, ram arızaları, işlemci arızaları, format arızaları, internet girişi arızaları, ekran kırıkları, ekranda lekeler, ölü piksel arızaları, klavye arızaları, dış gövde arızaları, klavye tuş eksiği arızaları olarak sayılabilir. Bu arızaların her biri Dell laptop lcd ekran servisimiz tarafından tamiri yapılan arıza çeşitleridir. Tüm bilgisayarlarınız bizlerde tamir ve bakım sürecinde garanti kapsamı altında sayılmaktadır. Garanti kapsamı altında sayılan cihazların tamiri olması gereken en hızlı seviyede tarafımızca yapılmaktadır.

Dell laptop lcd ekran firmamız tarafından yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması sunmaktayız. Notebook ve laptop bilgisayarların olması gereken kullanım süresinden uzun kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcıları cihazlarını mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakıma tabi tutmaları gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılan tüm laptop ve notebook bilgisayarlar kullanım ömürleri dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlara bakım yapılmasındaki gereklilik bu cihazların zamanla iç kısımlarında bulunan parçalar üzerine fan yetersizliği nedeni ile toz toplanmasıdır. İç kısımlarında bulunan parçalara toz toplanması cihazın parçalarının göstermesi gereken işlevi gösterememesine neden olmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların bakımları yapılırken, tüm cihaz içeriği tozdan temizlenir. Tozdan temizlenen notebook bilgisayar ve laptop bilgisayar çeşitleri sıfır cihazlar gibi performans göstermeye başlar. Notebook ve laptop bilgisayarlarda aralıklı süreçlerde format atmanın da önemi büyüktür. Düzenli olarak format atmak cihazın içinde bulunan tüm virüslerin sürekli olarak temizlenmesini sağlar.

Dell Laptop Klavye ; Klavye arızaları laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan arızalardır. Bu cihazlarda klavyeler ana işlem yapan parçalar olarak görülür. Hiçbir şekilde klavyesi olmayan bir laptop ve notebook düşünülemeyeceğinden cihazların klavyesi arızalı olduğunda cihazların çalışması da düşünülemez. Notebook ve laptop bilgisayarlarda klavye arızaları tüm cihazlarda değişim yapılarak iyileşmeye gidilmektedir. Değişim yapılan klavyeler değişim yapıldıktan sonra kendi klavyesi gibi kullanılabilir. Notebook ve laptoplarda klavye değişimleri dell laptop klavye servisimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm yapılan klavye değişimleri sonrasında takılan parçalar garanti kapsamı altında tarafımızca değerlendirilmektedir. Notebook ve laptoplarda sıklıkla görülen arızalar ölü piksel hataları, ekran lekeleri, ekran kırıkları, alt kasa kırıkları, üst kasa kırıkları, lcd invertör arızaları, lcd florasan arızaları, klavye arızaları, batarya arızaları, adaptör arızaları ve şarj girişi arızaları olarak sayılabilir. Her bir arıza kendi karakteristik yapısına göre tamir edilmesi gereklidir. Tamir yapıldıktan sonra bir cihaz bakımı da birlikte yapılır ise yeni cihaz gibi kullanımı yapılabilir. Son zamanlarda en sık arızalar taşınabilir olduğu için notebook ve laptop tipi cihazlarda yere düşürülerek ortaya çıkmaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarlarınız için dell laptop klavye servisi olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz, cihazlarınızı mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutunuz. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook cihazlar kullanım ömürleri dışında da kullanılabilmektedir. Her cihaz sahibinin kendisini nasıl kullanıyor ise bu şekilde bir çalışma sistemi göstermektedir. Notebook ve laptop cihazlarda kullanıcı hatalarının çok olması cihazların kullanım ömürlerini azaltabilir. Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitleri cihazlara sıvı temas etmesidir. Sıvı teması olan cihazların sıvının ne kadar parçaya ulaştığının önemi büyüktür. Sıvı sadece klavyeye ulaşmak ile sınırlı kaldı ise cihazın klavyesi tamir edilir ve tamamen bilgisayar iyileştirilebilir. Cihazın eğer sıvı teması iç kısmındaki parçalara ulaştı ise dell laptop klavye servisi bünyesine ulaştırılan bu cihazlarda tüm iç parçalar temizlenir ve arızalı olan parçalar değişim yapılarak iyileştirilir. Fakat bazı sıvı teması oluşmuş cihazlar sıvının tüm parçalara tesir etmesinden iyileştirilemez duruma gelebilir.

Dell Laptop Şarj Aleti ; Şarj aletleri, akıllı telefonlar, notebooklar ve laptoplar için oldukça önemlidir. Bataryaları şarj edilerek çalışan bu cihazlar şarj aletleri arızalı veya olmadığı sürece çalıştırılamazlar. Şarj aletinin bozuk olduğunu anlayabilmek için cihaza birebir aynı çalıştırıcı olan şarj aleti denemesi yapmak gereklidir. Bazen batarya arızaları da şarj aleti arızaları olarak anlaşılabilir. Bataryaların notebook ve laptop bilgisayarlar üzerinde bir müddet kullanım ömrü bulunmaktadır. Kullanım ömrü biten bataryaların çalışma sistemini durdurduklarından şarj aletleri arızalıymış görüntüsü verebilir. Şarj aletlerinin arızalı olarak kullanılması şarj aletlerinin arızası ile birlikte cihazın iç parçalarına da zarar verebilir. Dell  laptop şarj aleti satışı yapan bir firma olarak her model ve marka laptop ve notebook şarj aleti tamiri için siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda şarj aleti arızalarından başka görülen bir çok arıza çeşidi bulunmaktadır. Bu arızaların bazıları kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızalar üretici firmalar tarafından bilgisayarlar yeni alınsa bile maddi olarak karşılanmamaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda aralıklı süreçlerde görülen kullanıcı hataları nedeni ile gelişen arıza çeşitlerinden birisi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arızalar arasındadır. Anakart tamir edilebilecek parçalar arasında değildir. Her çeşit notebook ve laptop bilgisayarın anakartı değişim yapılarak iyileştirilebilir. Dell  laptop şarj aleti servisi firmamız tarafından anakart değişim işlemleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlemler sonrasında cihazlarınızın takviye edilmiş parçaları için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bir diğer görülen arızalardan birisi de sabit disk ve bellek arızalarıdır. Bu arıza oluştuğunda cihazlar hafızalarına bilgi depolama işlemi yapamamaktadır. Bilgi depolama işlemi yapamayan bilgisayarlarda kayıt edilemeyen bilgiler nedeni ile bilgisayar arızalı olarak belirlenir. Bellek arızalarında bilgilerin hafızaya alınamamasının yanı sıra donma ve kopmalar yaşanması da normaldir. Dell  laptop şarj aleti servisimiz tarafından bellek ve sabit disk arızalarının tamiri de tarafımızca yapılmaktadır. Cihazlarda yapılan bu iyileştirme sonrasında bilgisayarlar yenilenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 7,78 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Call Now ButtonHemen Ara..
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..